, , ,

…ja nostalgiatunnelmiin lähtee

19.6.2017

Näin se kesäloma toimii. Toimii, toimii. Tänään oli taas hyvinkin leppoisa kesäpäivä. Noin viitisen tuntia polskittiin Kumpulan maauimalassa kahden isän ja neljän lapsen kokoonpanolla. Leppoisaa ja mukavaa oli myös lukea teidän parhaita kesäpäiviänne. Kommentteja tuli hurja määrä. Suuri kiitos kaikille Puuhamaa-arvontaan osallistuneille!!!

Puuhamaan nostalgisesta tunnelmasta lähtee nauttimaan:

JENNA
Oikeastaan mitä vaan, mikä sisältää kauniista ilmasta ja lasten innosta nauttimisen!
Parhainta on eväsretket puistoihin, joissa lapset saa purkaa energiansa ja vanhempien on helppo olla itsekin lapsia.

PAULIINA O.
Näin opiskelijana on tietysti parasta, että sen aurinkoisen kesäpäivän saisi viettää vapaalla eikä kesätöissä! Hyvä seura ja mukavaa tekemistä – mieluiten tietenkin ulkona. Esimerkiksi aurinkoinen päivä Puuhamaassa kummitytön kanssa olisi kyllä todella jees.

Onnea voittajille!!! Laittaisitteko minulle (kyro.esko@gmail.com) osoitetietonne. Saisin lahjakortit matkaan ja voisitte alkaa suunnittelemaan Tervakosken reissua.

Kiitos vielä kerran osallistuneille ja mukavaa viikkoa!

-Esko-

Comments (2)

You Might Also Like

2 Comments

  • Reply Pauliina O. 21.6.2017 at 07:17

    Vautsi, ensimmäistä kertaa blogiarvonnan voitto osui omalle kohdalle! Tosi hieno juttu, kiitos! 🙂 Nyt vaan reissua suunnittelemaan! Laitoin yhteystiedot tulemaan sähköpostilla 🙂

  • Reply Esko 25.6.2017 at 21:02

    Wau!! Onneeaaa…:) Huomasinkin, että laitoit, kiitos. Laitan kortin tulemaan…

  • Leave a Reply